Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kniha návštěv

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Test, just a test

(MariCek, 16. 8. 2018 15:29)

Hello. And Bye.

pozdrav

(kopuncová, 12. 7. 2017 20:21)

Ahoj Martine, po delší době jsem se dívala na Tvé fotky. Mnoho jich znám, ale jsou mezi nima i moc pěkné nové. Snad budeš mít štěstí na počasí, až přijedete k nám a vzniknou další krásné snímky. Už se na vás těšíme. Pozdravuj a hodně zdraví. Kop.

Re: pozdrav

(Martin, 21. 7. 2017 12:48)

Děkuji, ono těch nových vzhledem k času příliš není, ale jsem rád, že ty co jsou se líbí. Teď jsem na to počasí zrovna štěstí neměl, ani v té České Kanadě, tak snad to u vás bude jiné. Též se těšíme a také zdravím.

pochvala

(Kopuncová, 4. 8. 2015 20:38)

Martine, po delší době si prohlížím Tvé fotky. Z původní chvilky jsem u nich vydržela dvě hodiny. Některé znám, hodně je nových. Muzeum motor. je moc pěkné, Anička ještě hezčí, no a o krajinách, co napsat! Nevybrala bych si, protože je jedna hezčí než druhá. Přeji hodně úspěchů a zdravím. Kop.

Re: pochvala

(Martin, 5. 8. 2015 23:22)

Děkuji, velice mě to potěšilo. Do muzea motorismu se příště určitě podíváte, už jsme se o tom bavili. Na fotografování je teď mnohem méně času, ale snažím se využít každou chvíli, proto brzy zase něco nového přidám.
Ještě jednou děkuji a zdravím do Uherského Brodu.

Foto

(Libunna, 8. 12. 2014 18:19)

Máte můj velký obdiv, nádherné fotky (Y) :)
Já fotím amatérsky od dětství. Ale bohužel jen občas a nestačila jsem se přiučit něco od svého táty. Sám si fotky i vyvolával a různě upravoval.
Přeji Vám hodně dalších krásných fotek.

Re: Foto

(Martin, 10. 12. 2014 0:24)

Děkuji Vám mnohokrát :)
Můj táta si též sám fotky vyvolával a mě teď mrzí, že veškeré vybavení temné komory je pryč. I když to zde není vidět, rád zkouším i analogovou fotografii, ale právě zatím nemám na čem vyvolávat.
Ještě jednou Vám děkuji za podporu a slova chvály. Jak to bude možné vyrazím do přírody a snad něco nového přidám na stránky.

obdiv

(Hanka, 12. 1. 2014 18:35)

Martine, klaním se Vám. Nádherné fotky - krajina a města a všechny...Podyjí miluju a Znojmo taky a stále ho rovněž fotím. Žiji tu už 35 let a ještě jsem se nenabažila. Fotím velmi amatérsky, ale ráda! Kvalitu, jako je ta Vaše dokážu poznat. mám moc ráda pohledy na Znojmo od řeky Dyje od železničního mostu směrem k Obří hlavě, taky z Hradiště, z Kraváku....no však víte, je tu nádherně a Vy to umíte perfektně vystihnout. Pocházím z pošumaví....všude je hezky! Foťte. :-) Na Vaše www jsem se dostala od keší.

Re: obdiv

(Martin, 13. 1. 2014 22:22)

Děkuji Vám Hanko za krásná slova. Velice si jich, stejně tak zájmu o fotografie vážím.
Přemýšlím, který pohled na Znojmo je můj nejoblíbenější, ale těžko říct, všechny pohledy o kterých píšete jsou krásné.
Pošumaví je též nádherné, ale ještě jsem neměl možnost je fotit, což se doufám jednou změní. Snad na jaře budou fotky z Karpat a třeba i nějaká ta menší výstava, pokud se podaří.
Děkuji Vám za podporu, přeji hodně krásných zážitků a fotek z cest a taktéž mnoho ulovených keší :)

pochvala...

(Honza Suchánek, 7. 3. 2012 11:11)

Martine, máš moc hezký fotky, protože máš talent a poměrně slušnou techniku. Chtěl bych se na něco zeptat a také dát podnět k doplnění Tvých fotek. Fotíš do RAW nebo přímo do JPG? Jaký program používáš pro postprocessing? Nemohl bys ke svým fotkám přidávat i EXIF informace?
Hodně zdaru v dalším focení, hlavně jižní Moravy :-) !!!

Pozdravuj ode mě tátu, jestli si na mě ještě pamatuje. Kolem roku 1980 jsme byli kolegové v JMP.

Re: pochvala...

(Martin, 7. 3. 2012 20:32)

Děkuji, za pochvalu a podporu do budoucna, moc si toho vážím! :)
Fotím vše do RAW, ale mám tu i pár starších fotek, co jsou focené ještě do JPG. Na postprocessing používám Zoner Photo Studio, jsem s ním spokojený, stačí mi.
Ano, EXIF bych tu rád měl. U všech fotek ho nechávám a předpokládal jsem, že se objeví ve "více informací" v galerii. Podívám se do nastavení webu, jestli by to nějak nešlo. Teď je možné EXIF vidět po stažení fotky, ale to je zbytečně složité.
Táta si Vás pamatuje, potěšilo ho to. Děkuje a také pozdravuje.

Re: Re: pochvala...

(Honza Suchánek, 7. 3. 2012 21:06)

Díky za rychlou odpověď. Zoner je dobrý program a za slušné peníze. Teď se podařil i ACDSee Pro v5 (koukni na Digineff.cz). Ale je to o zvyku. Bude fajn, když se Ti podaří k fotkám EXIF přidat, stahovat je kvůli tomu je opravdu nepraktické (i když jich spousta za stažení a uschování, případně výtisk, vážně stojí).
Budu se těšit na další přírůstky z jarního Znojemska a okolí.
Díky za pozdrav od táty, snad se mu dobře daří a je v pohodě.

Re: Re: Re: pochvala...

(Martin, 16. 3. 2012 0:27)

Ano, na to co umí je opravdu za dobré peníze. ACDSee mě podle článku na Digineffu hodně překvapil. Stáhl jsem si zkušební verzi, ať můžu porovnávat :)
EXIF bych tu musel psát do popisu fotky, jinak to nepůjde. Zeptám se ještě pár lidí na jejich názor.
Ještě jednou děkuji za přízeň a chválu. Jarní fotky určitě budou, jak bude čas, hned vyrazím fotit.
Tátovi se daří dobře, až na občasné zdravotní problémy, ale nic vážného. Také ho zajímalo, jak se Vám daří, tak jsem se poptal Kačky. Prý máte šikovné děti, co Vám dělají jen radost.

Re: Re: Re: Re: pochvala...

(Honza Suchánek, 11. 6. 2012 23:26)

Tak vidím, že se tu objevily nové fotky a jsou moc hezké. Krásné přírodní scenérie a hra s protisvětlem a pod... Díky za EXIF informace, i když to asi píšeš ručně. Každopádně to člověku alespoň řekne něco ze zákulisí tvorby snímku.
Jo děti už jsou dospělé a snaží se žít svým životem. Ale radost mi dělají. Však Kačka je také snad v pohodě a samostatně stojící na svých nohou. A Ty asi také...
Pokračuj ve své umělecko-tvořivé práci, máš na to talent. Ať se Ti daří a také pozdravuj doma.

Re: Re: Re: Re: Re: pochvala...

(Martin, 18. 12. 2012 0:06)

Dobrý večer, omlouvám se, za tak pozdní odpověď, nefungovalo mi upozornění na nový komentář, už je to v pořádku.
Děkuji za pochvalu, především za pochvalu protisvětla, které jsem teprve začal více zkoušet a snažím se ho naučit.
EXIF píši ručně, ale není to nic náročného. U fotek které jsou složené ho zatím neuvádím. Do budoucna ho zřejmě doplním i u HDR.
Mockrát děkuji za podporu, vážím si jí. Určitě budu pozdravovat.

FOTO

(Lidka, 25. 8. 2012 10:39)

AHOJ MARTINE,TY TVE FOTKY JSOU OPRAVDU MOC KRASNE. JSEM RADA,ZE JSEM SE NA NE KONECNE PODIVALA.POKRACUJ DAL VE FOCENI .UZ SE TESIM NA DALSI. Lidka a SARKA

Re: FOTO

(Martin, 17. 12. 2012 23:36)

Ahoj teto, děkuji vám za zájem, jsem rád, že se fotky líbí. Omlouvám se za pozdní odepsání, nějak mi nefungovalo upozornění na nový komentář, už je to v pořádku :)
Teď bylo na focení málo času, tak jsem dlouho nic nepřidal. Ale už by to mohlo být lepší, tak se budu snažit to napravit.

poděkování

(Ludmila, 15. 12. 2012 12:10)

Ahoj Martine máte velice krásné fotky a jelikož jezdím do Znojma tak je mě to tam srdečně blízké a dívala jsem se jak jste byli tady v Uh. Brodě a v Bystřici na vaše fotky krásné srdečné dík a pracujte tak dál LB s Uherského Brodu

Re: poděkování

(Martin, 17. 12. 2012 23:29)

Dobrý večer, děkuji Vám za pěkný komentář, udělal mi radost. Těší mě, že je Vám Znojmo srdečně blízké, mám to tu moc rád. Z krajiny v okolí Brodu a Bystřice jsem byl nadšený. Doufám, že až se tam na jaře vrátím, bude víc času na focení a nějakou větší procházku.
Ještě jednou Vám děkuji za zájem o mé fotky a za potěšující komentář.

od sestřičky...

(Saidhi, 6. 9. 2011 22:25)

Opravdu krása - hlavně ta příroda - na tu já talent rozhodně nemám a obdivuji proto ještě několikanásobně víc. Dýchá z toho život, vůně, skoro je slyšet šumění listí nebo vody - vážně krásná práce.
A popravdě se mi u Janči moc líbila - ba mi vyrazila dech fotka v polích. jediné co mi kazí dokonalý požitek je černé ramínko od podprsenky, ale jinak je to fotka, co mě vážně a upřímně dostala...
Jen tak dál, jenom si říkám, že je škoda, že se momentálně nemůžeme nějak sejít a někam se vypravit, ale snad už se ta smůla konečně prolomí a vyjde to a půjdeme si někam zafotit ;)